Sent24

Sent24 jest narzędziem dedykowanym dla branży TSL, które usprawnia proces wypełniania i składania deklaracji SENT w systemie PUESC.

INTUICYJNE NARZĘDZIE

SENT24 to dodatek do powszechnie znanego i wykorzystywanego programu Microsoft Excel, którego nie musisz uczyć się od nowa. Wykorzystuje podobne funkcjonalności i mechanizmy, co Excel, więc będziesz korzystać z niego natychmiast i intuicyjnie. Zapytaj nas o szczegóły.

ŁATWY W UŻYTKOWANIU

SENT24, jako narzędzie oparte i współpracujące z Microsoft Excel, nie wymaga dodatkowych aplikacji czy sterowników, aby działać. Już po kilku krokach prostej instalacji możesz śmiało wypełnić pierwszą deklarację w PUESC. Przekonaj się, jakie to proste.

USPRAWNIENIE CODZIENNEJ PRACY

Z SENT24 będziesz wypełniał swoje deklaracje PUESC za pomocą jednego przycisku, „Wypełnij formularz”, a po sprawdzeniu poprawności formularza – również jednym przyciskiem złożysz swoją deklarację. Oszczędź swój cenny czas w pracy z deklaracjami.

BEZPIECZNIE I BEZPOŚREDNIO W PUESC

Deklaracja, którą wypełniasz z automatyczną pomocą SENT24, trafia bezpośrednio do PUESC. Nie musisz przechodzić między programami ani oknami w swojej przeglądarce – działasz na stronie, na której składasz oświadczenie. Bezpieczne, szyfrowane połączenie gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych swojej firmy. Wypełniaj deklaracje bezpośrednio.

Więcej informacji na temat narzędzia znajdziecie Państwo na stronie http://sent24.pl